Snapdrill.cz

Použití Snapdril na stavbě

Prohlédněte si fotogalerii jak jsme nástroje Snapdrill jsme otestovali i na bratislavské stavbě při montáži sprinklerů a na firemní školení..

Přečíst více

Jak zabezpečit nejdelší možnou životnost kotoučů EXACT?

Řezání trubek pilami EXACT je proces, ve kterém je materiál trubky kotoučem odebíraný, ne broušený (jako při karbobrusce). Tento proces tak zajišťuje relati..

Přečíst více

Videonávod - Jak použít adaptéry Snapdrill?

Přidali jste do svého nářadí adaptéry Snapdrill? Nebo se teprve o ně zajímáte? Viz krátký videonávod jak adaptéry fungují a jaké díry v tro..

Přečíst více

O značce Snapdrill

Adaptéry pro vrtání otvorů do trubek pomocí korunkových vrtáků. Snapdrill jsou nejmodernější adaptéry vrtání otvorů pro přípojky a odbočky pro Sprinkler pož..

Přečíst více

Co je to drážkovaný spoj a proč je ideální na požární rozvody?

Spojování ocelových trubek pomocí drážkovacích spojek je alternativní metodou spojování trubek místo přírubovým, svářeným anebo závitovým spojem. Metoda je známa už několik desetiletí a je stále popul..

Přečíst více

Snapdrill - adaptéry pre vŕtanie dier do rúr

Více o Snapdrill technologií

Adaptéry Snapdrill jsou nejnovější technologií řezání otvorů různých průměrů do trubek. Adaptéry jsou použitelné s akumulátorovou vrtačkou a jsou ideálním řešením pro řezání děr na přípojky a odbočky pro Sprinkler požární systémy. Kontaktujte nás a požádejte o předvedení.IBAK produktový katalóg
Služby pro vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In